Адреса факультету: м.Кам'янець-Подільський, 32300. Польський ринок,6.

Розклад занять для іноземних студентів

11 квітня

8.00 Поселення у гуртожиток №5 (пр. Грушевського 31а)
8.30 Сніданок
9.00-9.40 Ознайомлення з дошкільним навчальним закладом №20 комбінованого типу
9.40-10.40 Відвідування логопедичного заняття та спілкування з корекційними педагогами
11.00-13.00 Ознайомлення з корекційним блоком загальноосвітньої школи №7 з інклюзивною формою навчання, відвідування занять логопеда, тифлопедагога та спеціального психолога
13.00-14.30 Обідня перерва
14.30-15.30 Ознайомлення зі школою-інтернатом І-ІІІ ступенів Хмельницької обласної ради та системою корекції порушень зору
16.30-19.00 Оглядова екскурсія по Кам’янець-Подільському

12 квітня

8.00-8.30 Сніданок
9.00-10.00 Корекційне заняття в групі для дітей з розладами спектру аутизму (дошкільний навчальний заклад №3 компенсуючого типу
10.00-11.00 Відвідування занять дефектолога та спеціального психолога, спілкування з педагогами
11.00-11.30 Ознайомлення з відділенням ранньої соціальної реабілітації Кам'янець-Подільського багатопрофільного реабілітаційного центру
11.30-12.30 Заняття з лікувальної фізкультури для учнів з порушеннями опорно-рухового апарату, огляд сенсорної кімнати, блоку мануальної терапії та лікувальної фізкультури
12.30-14.00 Логопедичне заняття
14.00 Відвідування багатопрофільного навчально-реабілітаційного центру
14.30 Обідня перерва
14.30-15.00 Ознайомлення з системою роботи багатопрофільного навчально-реабілітаційного центру
15.00-16.00 Заняття у слухомовленнєвому кабінеті, індивідуальні заняття з учнями зі зниженим слухом
16.30 Вільний час, підготовка до олімпіади

13 квітня

8.00-8.30 Сніданок
8.30-9.30 Реєстрація учасників Олімпіади (фойє головного корпусу університету)
9.30-11.00 Урочисте відкриття Олімпіади (ауд. 208, у головному корпусі)
11.00-14.00 І конкурсний день: виконання письмових конкурсних завдань (ауд. 206, головний корпус)
14.00-14.30 Обідня перерва
14.30-15.30 Оглядова екскурсія для учасників Олімпіади до Кафедрального костелу св. апостолів Петра і Павла, концерт органної музики (Старе місто, вул.Татарська, 20)
15.30-18.00 Екскурсія до Хотинської фортеці (початок екскурсії біля Кафедрального костелу, вул.Татарська, 20)
18.00- 20.00 Оглядова екскурсія для учасників олімпіади по м. Кам¢янець-Подільський

14 квітня

8.30-8.30 Сніданок
9.00-9.30 Оголошення результатів І конкурсного дня Олімпіади (ауд. 208 головного корпусу)
9.30-11.30 ІІ конкурсний день: представлення конкурсних наукових робіт учасників (ауд. 208 головного корпусу)
11.30-12.00 Перерва
12.00-14.00 Продовження ІІ конкурсного дня Олімпіади (ауд. 208 головного корпусу)
14.00-14.30 Обід (їдальня головного корпусу, 2 поверх головного корпусу)
14.30-17.00 Круглий стіл для учасників олімпіади на тему “Перспективи спеціальної освіти в Україні та за кордоном: погляд майбутнього фахівця”.
17.00-18.00 Оголошення результатів ІІ конкурсного дня. Підведення підсумків Олімпіади. Нагородження переможців (ауд. 208 головного корпусу)

15 квітня

7.00 Сніданок
7.30 Від’їзд до м. Чернівці у Чернівецьку спеціальну загальноосвітню школу-інтернат №4 для дітей з порушеннями інтелектуального розвитку
9.00 - 9.30 Реєстрація учасників
9.30-10.30 Презентація освітньо-виховного комунального закладу «Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №4»
10.30-11.15 Урок математики у 3 класі «Закріплення додавання і віднімання чисел в межах 100 без переходу через розряд»
Урок штукатурно-малярної справи у 9-Б класі «Створення фактури штукатурок за допомогою різних інструментів»
11.35-12.20 Урок читання у 4-Б класі «Оповідання «Ластівка» за К.Ушинським»
Урок основ здоров’я у 9-А класі «Чинники формування здорового способу життя»
12.30-13.15 Виховний захід: «Україна крізь роки»
14.30-18.00 Екскурсія по місту
18.00 Від’їзд до м. Камʼянець-Подільський